Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
im. Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

gora prawa

Tuż przed nami kolejne Rekolekcje z Bogiem

Serdecznie przypominamy i zapraszamy na Rodzinne Wakacje z Bogiem do Lipnika koło Kańczugi. Rekolekcje odbędą się w dniach 15–21 sierpnia tego roku.

Po rekolekcyjnych ścieżkach poprowadzi nas ks. dr Marek Machała – Archidiecezjalny Asystent Stowarzyszenia Rodzin Katolickich AP i wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.

Zadbajmy o jakość naszego życia, pogłębmy więź z Bogiem i ludźmi.

Zgłoszenia przyjmuje Pani Bernadetta Osięga – wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej, tel. 667 657 364, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Koszt uczestnictwa:

dzieci do 3-go roku życia – udział bezpłatny,
dzieci od 4-go do 14-tego roku życia – 240 zł/os.,
młodzież oraz osoby dorosłe – 300 zł/os.
Koszty obejmują nocleg i pełne wyżywienia: śniadanie, obiad, kolacja.

Dojazd we własnym zakresie.

Zapewniamy fachową opiekę nad dziećmi.

Jest możliwość dopłaty poprzez Koła naszego Stowarzyszenia: w Oddziale w Jarosławiu, Koło w Brzozowie i Koło przy parafii pw. św. Trójcy w Przemyślu. Chętni proszeni są o kontakt w tej sprawie z panem Konradem Frydą, tel. 783 600 607 (Jarosław), panem Zdzisławem Szmydem, tel. 781 409 544 (Brzozów) i panem Januszem Zamorskim, tel. 604 204 535 (Koło przy parafii pw. św. Trójcy w Przemyślu).

Serdecznie zapraszamy! Nie możecie tam nie być!