Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
im. Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

gora prawa

XXIV Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów - 22 kwietnia 2018 r.

Nasze tegoroczne Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów rozpoczęliśmy w wiosenny poranek wspólną Eucharystią w kościele pw. św. Trójcy w Przemyślu. 

Powierzając Dobremu Pasterzowi wszystkie rodziny i dzieła prowadzone przez nasze stowarzyszenie, wysłuchaliśmy homilii naszego Archidiecezjalnego Asystenta ks. dr Marka Machały. Umocnieni Słowem Bożym i Ciałem naszego Pana rozpoczęliśmy wspólne obrady w salce na plebani. Pięknym akcentem tegorocznego spotkania był występ dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Mały Nazaret” z okazji 100lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nasze przedszkolaczki swoim pięknym patriotycznym śpiewem, tańcem i wierszami dostarczyły nam wiele radości i wzruszeń, za co gorąco i serdecznie dziękujemy! Rodzicom i kadrze gratulujemy wspaniałych i utalentowanych pociech! Następnie przyszedł czas na imieninowe życzenia dla naszego ks. Marka. 

Księże Marku! Z serc pełnych wdzięczności za dar Twojej obecności i posługi wśród nas, życzymy obfitości darów Nieba! Niech Duch Święty umacnia Cię swoimi darami w każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, a Chrystus – Dobry Pasterz – będzie dla Ciebie zawsze wzorem miłości i zatroskania o każdą Owieczkę w Kościele. 

Szczęść Boże!

Fotorelacja